Awans Młodzików Młodszych do rozgrywek III ligi !!!

W dniu dzisiejszym kolejne spotkanie ligowe rozegrał nasz zespół z rocznika 2009 w rozgrywkach IV Ligi D2. W spotkaniu ósmej kolejki młodzi Sarmaci pokonali w wyjazdowym meczu zespół APN Czeladź 0:2 (0:0). Dzięki tej wygranej zespół Młodzików Młodszych uzyskał awans do rozgrywek III ligi, które wystartują jesienią. Poniżej znajduje się opis spotkania w wykonaniu trenera zespołu - Jacka Wieczorka.

"W meczu wyjazdowym rozegranym pomiędzy APN Czeladź a BKS Sarmacją Będzin nasza drużyna wygrała 2:0. Pierwsza połowa meczu była wyrównana i zakończyła się wynikiem 0:0. W drugiej połowie przeciwnicy nie wytrzymali tempa narzuconego przez naszą drużynę. Byliśmy drużyną dominującą we wszystkich elementach gry, a mecz zakończył się dwubramkową przewagą drużyny Sarmacji Będzin."